Publi Readers
All about truth & reality in surrounding & in universe.

मालपोत कार्यालय, पर्साका प्रमुख कुमोद तिवारी सहित ६ जनाविरुद्ध भ्रष्टाचारको मुद्दा दायर

86

बीरगन्ज । भूमिसुधार तथा मालपोत कार्यालय, पर्साका प्रमुख कुमोद तिवारी सहित ६ जनाविरुद्ध विशेष अदालतमा भ्रष्टाचारको मुद्दा दायर भएको छ ।

युवा स्पोट्र्स क्लबको जग्गा व्यक्तिको नाममा गरेको अभियोगमा अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगले मालपोत कार्यालय पर्साको प्रमुख कमोद तिवारी, तत्कालीन नायब सुब्बा शम्भु साह रौनियार, तत्कालीन खरिदार शिवप्रसाद साह तेली, रिन्ता कुमारी र वीरगञ्ज ३१ का शेष सफी अहदम विरुद्ध मुद्दा दायर गरेको हो ।

उनीहरुले क्लबको नाममा रहेको साविकको बेल्वा गाविस ८ मा रहेको १ रोपनी ५ आना जग्गा शेष सफी अहमदको नाममा गराएका थिए । यसका लागि फिल्ड प्रतिवेदन, निर्णयको टिप्पणी समेत पेश गरेर निर्णय गराएका थिए भने आफ्नो गलत निर्णय ढाकछोप गर्न मोठ समेत च्यातिएको अख्तियारको दाबी छ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.