Publi Readers
All about truth & reality in surrounding & in universe.

बलिउड को चर्चित नायिका ममता कुलकर्णीको पूरै लुक बदलिएको छ, यस्तो छ देखिन्छिनअहिले कुलकर्णी 

582

 

भारत ११ माघ

बलिउड सिनेमा जगतमा ‘करण अर्जुन’ यस्तो फिल्म हो जसका संवादहरू अहिले पनि उखान टुक्का जस्तै बोलिन्छन् । यस्तो फिल्म जसमा सलमान खान र शाहरुख खानको जोडीलाई दर्शकले अहिले पनि मन पराउँछन् । यस फिल्ममा शाहरुख खान र सलमान खानका अलावा काजोल र ममता कुलकर्णी पनि देखिएका थिए । फिल्मको उत्कृष्ट प्रदर्शनले फिल्म ब्लकबस्टर बन्यो । फिल्म रिलिज भएको २५ वर्ष भइसक्यो र यति वर्षमा स्टारहरुको लुक पूरै परिवर्तन भएको छ ।

ममता कुलकर्णीको पूरै लुक फेरिएको छ

तपाई शाहरुख, सलमान र काजोललाई हेर्न आउनुभएको छ तर ममता कुलकर्णी लामो समयदेखि पर्दाबाट टाढा छिन् । ममता कुलकर्णीको पछिल्लो तस्बिर सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भइरहेको छ । यी तस्बिरहरू देखेर फ्यानहरूले विश्वास नै गर्न सक्दैनन् कि यो त्यही ममता हो जो सलमान खानसँग देखिएकी थिइन् । यति धेरै वर्षमा अभिनेत्रीको लुक पूरै परिवर्तन भएको छ । ममता कुलकर्णी एक चर्चित अभिनेत्री हुन्, उनी अभिनयका अलावा आफ्नो फेसन र लुक्सका कारण पनि लाइमलाइटमा बसिन् । वर्कफ्रन्टको कुरा गर्ने हो भने यो फिल्म बाहेक उनले ‘चाइना गेट’, ‘अहंकार’, ‘तिरंगा’, ‘अशान्त’ जस्ता धेरै फिल्ममा काम गरिसकेकी छिन् ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.